Last minute zájezdy Řecko hotel Odysseus

Odysseus, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Paleokastritsa, 18.7.2018, Polopenze
Odysseus
Termín:
18.7. – 1.8.2018
Změnit termín
Délka:15 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:134989994
30 890 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Odysseus hotel
Kategorie hotelu: ***+
Poloha
3+* rodinný komplex splňující plně požadavky na 4* hotel. Resort je postaven na romantickém místě, v mírném svahu s jedinečným výhledem na tyrkysové vody Jónské moře a s panoramatickým pohledem na celý záliv. Jde o jedinečné místo nedaleko městečka Paleokastritsa, perly západního pobřeží ostrova. Nejbližší písečně–oblázková pláž je vzdálena pouhých 50m a dostanete se na ní pěšinkou po schodech vedoucí přímo k moři. V okolí hotelu najdete v různé vzdálenosti celou řadu dalších romantických pláží z nichž největší je centrální písečná pláž přímo v letovisku pod hradem, která bývá zvláště v sezóně plná turistů. Na pláž Platakiu se dostanete za 5 minut a na Agios Spyridon za 10 minut příjemné chůze. Letiště je vzdálené 25 km a hlavní město Kerkyra s přístavem 23 km. Místo získalo název podle hradu ze 16. století, jehož ruiny doporučujeme také navštívit. Celé okolí je hodně zelené s řadou olivových stromů a hustých cypřišových porostů.
Rychlý přehled
skvělá poloha s výhledem na moře
hotel se stálou klientelou
možnost stravování-polopenze
doporučujeme včasnou rezervaci
Stručná poloha
dlouhá písečně-oblázková pláž 50 m
nákupní možnosti 5 min
hlavní město Kerkyra 25 km
letiště a přístav cca 28 km
Pojmenování upoutávky 1
Výhled.
Popis upoutávky 1
Hotelová terasa s výhledem na moře.
Vybavení hotelu
menší rodinný hotel se skládá z hlavní třípodlažní budovy a 4 přilehlých objektů. Na celém komplexu je na první pohled patrné, že se jedná o rodinný podnik s pečlivým vedením, důrazem na maličkosti, kvalitu služeb, čistotu a bohatou rozmanitost jídla. Celý komplex se jeví velice harmonicky, leží v udržované zahradě s řadou vzrostlých stromů a všude přítomných kvetoucích rostlin. Žádný kout pozemku nezůstal bez povšimnutí. Do hotelu se celá řada hostů každoročně vrací jako na chalupu a nedovedou si představit svou dovolenou bez tohoto nádherného místa. Hotel nabízí ubytování v pokojích ve dvou kategoriích, v rodinných pokojích a suitách. Hotel je vybaven elegantní vstupní halou s recepcí, TV místností, hlavní prostornou restaurací s venkovní terasou, k posezení zve svým oblíbeným koktejl barem. Ve vnějších prostorách se pyšní poměrně velikým bazénem se snack pool barem, prostornou sluneční terasou s dechberoucím výhledem na okolní přírodní scenérie. Lehátka a slunečníky jsou hostům k dispozici zdarma (na okolních plážích za poplatek). Parkování a WiFi připojení ve společných prostorách zdarma jsou samozřejmostí.
Vybavení pokoje
moderně a útulně zařízené 2lůžkové pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Nabízí možnost jedné přistýlky, mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, individuální klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj/den - splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu. Podlaha je kryta dlažbou a v některých pokojích doplněna lokálním kobercem. Na vyžádání a za poplatek je možné vyžádat pokoje s výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).
Popis zařízení 1
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, nezávislou klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj a den, splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu s nádherným přímým výhledem na moře.
Pojmenovani_zarizeni_2
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis_zarizeni_2
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, nezávislou klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj a den, splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu s výhledem na hory.
Stravování
polopenze formou vyhlášeného a bohatého bufetu s orientací na středomořskou kuchyni a lokální speciality. Vše je připravováno z čerstvých surovin přímo na místě. Jíst můžete v restauraci nebo přímo na terase nad mořem, odkud se Vám naskytnou nezapomenutelné pohledy.
Náš názor
hotel na velice oblíbeném a vyhledávaném místě se svou stálou klientelou nabízející nádherné výhledy nejen na Jónské moře. Hotel se pyšní příjemnými cenami, rodinným prostředím a nevšední atmosférou a kvalitou služeb. Doporučujeme všem s dobrou pohyblivostí, jejichž případná námaha bude odměněna neskutečnými pohledy nejen při západu slunce. Určitě není vhodný pro rodiny s malými dětmi či klienty vyhledávající animační programy. Nezapomeňte si půjčit auto a nebo dokonce loď a podnikněte některý z výletů po okolí. Určitš nezapomeňte na opuštěné pláže, kam se dostanete pouze lodičkou. Vzhledem k atraktivitě lokality a oblíbenosti hotelu DOPRUČUJEME VČASNOU REZERVACI.
Odkaz na www
http://www.odysseushotel.gr
Www odkaz popis 1
www.odysseushotel.gr
Cena autobus/osoba zahrnuje
ubytování v hotelu s polopenzí, autobusovou dopravu, komplexní pojištění, služby delegáta, transfery na ubytování a zpět.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK