Last minute zájezdy Řecko hotel Odysseus

Odysseus, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Paleokastritsa, 18.7.2018, Polopenze
Odysseus
Termín:
Načítám ... 18.7. – 1.8.2018
Změnit termín
Délka:15 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:134989994
29 346 Kč (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Odysseus hotel
Kategorie hotelu: ***+
Poloha
3+* rodinný komplex splňující plně požadavky na 4* hotel. Resort je postaven na romantickém místě, v mírném svahu s jedinečným výhledem na tyrkysové vody Jónské moře a s panoramatickým pohledem na celý záliv. Jde o jedinečné místo nedaleko městečka Paleokastritsa, perly západního pobřeží ostrova. Nejbližší písečně–oblázková pláž je vzdálena pouhých 50m a dostanete se na ní pěšinkou po schodech vedoucí přímo k moři. V okolí hotelu najdete v různé vzdálenosti celou řadu dalších romantických pláží z nichž největší je centrální písečná pláž přímo v letovisku pod hradem, která bývá zvláště v sezóně plná turistů. Na pláž Platakiu se dostanete za 5 minut a na Agios Spyridon za 10 minut příjemné chůze. Letiště je vzdálené 25 km a hlavní město Kerkyra s přístavem 23 km. Místo získalo název podle hradu ze 16. století, jehož ruiny doporučujeme také navštívit. Celé okolí je hodně zelené s řadou olivových stromů a hustých cypřišových porostů.
Rychlý přehled
skvělá poloha s výhledem na moře
hotel se stálou klientelou
možnost stravování-polopenze
doporučujeme včasnou rezervaci
Stručná poloha
dlouhá písečně-oblázková pláž 50 m
nákupní možnosti 5 min
hlavní město Kerkyra 25 km
letiště a přístav cca 28 km
Pojmenování upoutávky 1
Výhled.
Popis upoutávky 1
Hotelová terasa s výhledem na moře.
Vybavení hotelu
menší rodinný hotel se skládá z hlavní třípodlažní budovy a 4 přilehlých objektů. Na celém komplexu je na první pohled patrné, že se jedná o rodinný podnik s pečlivým vedením, důrazem na maličkosti, kvalitu služeb, čistotu a bohatou rozmanitost jídla. Celý komplex se jeví velice harmonicky, leží v udržované zahradě s řadou vzrostlých stromů a všude přítomných kvetoucích rostlin. Žádný kout pozemku nezůstal bez povšimnutí. Do hotelu se celá řada hostů každoročně vrací jako na chalupu a nedovedou si představit svou dovolenou bez tohoto nádherného místa. Hotel nabízí ubytování v pokojích ve dvou kategoriích, v rodinných pokojích a suitách. Hotel je vybaven elegantní vstupní halou s recepcí, TV místností, hlavní prostornou restaurací s venkovní terasou, k posezení zve svým oblíbeným koktejl barem. Ve vnějších prostorách se pyšní poměrně velikým bazénem se snack pool barem, prostornou sluneční terasou s dechberoucím výhledem na okolní přírodní scenérie. Lehátka a slunečníky jsou hostům k dispozici zdarma (na okolních plážích za poplatek). Parkování a WiFi připojení ve společných prostorách zdarma jsou samozřejmostí.
Vybavení pokoje
moderně a útulně zařízené 2lůžkové pokoje jsou po celkové rekonstrukci. Nabízí možnost jedné přistýlky, mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, individuální klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj/den - splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu. Podlaha je kryta dlažbou a v některých pokojích doplněna lokálním kobercem. Na vyžádání a za poplatek je možné vyžádat pokoje s výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).
Popis zařízení 1
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, nezávislou klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj a den, splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu s nádherným přímým výhledem na moře.
Pojmenovani_zarizeni_2
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis_zarizeni_2
Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, nezávislou klimatizaci (příplatek 6 EUR/pokoj a den, splatný na místě), trezor (1 EUR/den), miniledničku (příplatek 1,7 EUR/den) a balkon nebo terasu s výhledem na hory.
Stravování
polopenze formou vyhlášeného a bohatého bufetu s orientací na středomořskou kuchyni a lokální speciality. Vše je připravováno z čerstvých surovin přímo na místě. Jíst můžete v restauraci nebo přímo na terase nad mořem, odkud se Vám naskytnou nezapomenutelné pohledy.
Náš názor
hotel na velice oblíbeném a vyhledávaném místě se svou stálou klientelou nabízející nádherné výhledy nejen na Jónské moře. Hotel se pyšní příjemnými cenami, rodinným prostředím a nevšední atmosférou a kvalitou služeb. Doporučujeme všem s dobrou pohyblivostí, jejichž případná námaha bude odměněna neskutečnými pohledy nejen při západu slunce. Určitě není vhodný pro rodiny s malými dětmi či klienty vyhledávající animační programy. Nezapomeňte si půjčit auto a nebo dokonce loď a podnikněte některý z výletů po okolí. Určitš nezapomeňte na opuštěné pláže, kam se dostanete pouze lodičkou. Vzhledem k atraktivitě lokality a oblíbenosti hotelu DOPRUČUJEME VČASNOU REZERVACI.
Odkaz na www
http://www.odysseushotel.gr
Www odkaz popis 1
www.odysseushotel.gr
Cena autobus/osoba zahrnuje
ubytování v hotelu s polopenzí, autobusovou dopravu, komplexní pojištění, služby delegáta, transfery na ubytování a zpět.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK