Last minute zájezdy Česká republika hotel Velké Karlovice, P261

Velké Karlovice, P261, Česká republika, Severní Morava, 3.12.2017, Polopenze
Velké Karlovice, P261
LM
Termín:
3.12. – 8.12.2017
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:104814382
2 850 Kč (-15 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velké Karlovice, P261 6 denní pobyt
Popis
Obec Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou patří mezi největší obce České republiky. Přírodními krásami, vybavením a pohostinností se řadí mezi známá střediska lyžařského i turistického ruchu. Zde se můžete zhluboka nadechnout, protože pohoří Javorníků obdrželo statut klimatických lázní.
Nově vybudovaný penzion byl uveden do provozu v prosinci 2010. V místě jsou dobré podmínky pro pěší turistiku, sběr lesních plodů, zdravotní procházky. V okolí nové cyklostezky, rybolov v nedalekém jezeře.

Služby: venkovní ohniště, hřiště na nohejbal, trampolína a houpačky, kuželky, WIFI připojení. Koupání (1,5 km) v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem. Vlastní lyžařský vlek Tatra Poma o délce 350 m (s večerním lyžováním), který je vzdálen pouhých 30 m od penzionu, je uměle zasněžovaná a upravovaná sjezdovka, ideální pro rodiny s dětmi. Po lyžovačce a radovánkách venku se můžete zrelaxovat v sauně, posedět ve stylovém baru, či u plápolajícího krbu, děti se unaví v herně.

Samozřejmostí je bezplatné parkoviště hned u penzionu.

Možnost i týdenních pobytů za zvýhodněnou cenu.
Ubytování
2-3lůžkové pokoje s možností přistýlky, sociální zařízení, TV, rádio, lednička.
Strava
Vlastní kuchyně s domácí stravou s možností různých druhů diet.
Zájezd zahrnuje
2x nebo 5x ubytování dle zvoleného termínu, 2x nebo 5x polopenze, mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, Velikonoční pobyt, 3x ubytování, 3x polopenze
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí rekreační poplatek - osoby starší 18 let 15,-Kč / den., Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 6 dní (84 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 6 dní (72 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 6 dní (162 CZK)
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK