O nás

O nás

Cestovní kancelář Jihospol Tours s.r.o. vznikla v roce 1998 a na českém trhu má již 20letou tradici jako specialista na vlastní letecké pobytové zájezdy do Řecka, Turecka a do Spojených arabských Emirátů. Za 20 let své působnosti jsme dopravili na dovolenou více než 50 000 spokojených klientů. 

Naši zákazníci nás mohou navštívit již ve dvou kamenných prodejnách: v Úvalech, Praha–východ, na adrese Maroldova 1604 a také v Praze 5, na adrese Okruhová 1207, Praha–Stodůlky. Od roku 2013 jsme úzkou spoluprací s internetovou cestovní agenturou www.holidayclub.cz (na trhu od roku 2000) rozšířili naši činnost. Pokud tedy potřebujete ušetřit čas, specializujeme se na prodej zájezdů přes internet. Prodáváme ověřené zájezdy pouze od solidních a prověřených českých, rakouských a německých cestovních kanceláří.

Naše webové stránky jsou denně aktualizovány a nabízí zájezdy organizované po celém světě – zájezdy pobytové, poznávací, lyžařské, sportovní, dětské, seniorské pobyty, zájezdy do exotických krajů, oblíbené eurovíkendy, tuzemské zájezdy, pobyty v lázních a wellness, plavby na zaoceánských lodích, žádané last minutové zájezdy a samozřejmě i zájezdy se slevami za včasný nákup (first minute).

Dále zajišťujeme služby, jako je rezervace hotelů, prodej letenek, pronájem aut. Našim klientům jsme připraveni sestavit zájezdy přímo na míru dle jejich požadavků, a to s dobrým poměrem kvalitních služeb vzhledem k ceně.

Při přípravách vašich dovolených tak zúročujeme naše dlouhodobé zkušenosti v cestovním ruchu a osobní znalosti jednotlivých destinací. Nabídku hotelů a služeb průběžně kontrolujeme a aktualizujeme.  

 

Jihospol Tours team