Lyžování v Hinterstoderu 2016–2017

Lyžování v Hinterstoderu 2016–2017

Lyžování v Hinterstoderu – jen 330 km od Prahy!

Hinterstoder leží v Dolním Rakousku a pro české klienty je jedním z nejlépe dostupných alpských lyžařských středisek. Z hraničního přechodu Dolní Dvořiště je vzdálené pouze 140 km, takže za necelé 4 hodiny jste na místě. Přestože středisko není velké (30 km tratí), najdou zde milovníci zimních sportů široký výběr tratí - od modrých, přes červené, ale i závodní černou sjezdovku – Hannes Trinkl Weltcupstrecke, kde se pravidelně jezdí závody Světového poháru. V lyžařském středisku Hinterstoder jsou i 2 boulové svahy a svahy pro freeride, na své si tady přijdou i běžkaři.

Při návštěvě tohoto střediska máte možnost využít dva lyžařské areályHinterstoder a Wurzeralm, jsou od sebe vzdáleny cca 16 km a platí pro ně stejný skipass. Ve Wurzeralmu, který je situován u městečka Spital am Pyhrn (u dálnice z Lince do Grazu), jsou především červené sjezdovky, ale také freeridové možnosti. 

Lyžařské zájezdy jsou zajišťovány busem, nebo můžete využít vlastní dopravu.

Nabízíme ubytování ve středisku Hinterstoder za zajímavé ceny, s příjemným českým personálem a možností platit ve vybraných ubytovacích kapacitách v českých korunách.

 

SKIPASS ZDARMA mají děti do 10 let uvedené v pase rodičů!